Home Biznes i finanse ORLEN Paczka dostarczy przesyłki w weekendy i niedzielę handlową

ORLEN Paczka dostarczy przesyłki w weekendy i niedzielę handlową

by Wiadomości Sosnowiec
0 comment

ORLEN Paczka wprowadza nową usługę weekendowych dostaw przesyłek, aby zaspokoić oczekiwania klientów. Już w najbliższą niedzielę handlową, 24 marca, klienci będą mogli korzystać z tego udogodnienia we wszystkich otwartych tego dnia punktach ORLEN Paczki. Dzięki temu zakupy dokonane przez e-commerce będą jeszcze szybciej dostarczane, co pozwoli klientom cieszyć się nimi przed nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi.

ORLEN Paczka ciągle rozszerza swoją sieć automatów paczkowych, która liczy już pięć tysięcy. Zgodnie z strategią biznesową, ORLEN Paczka dąży do udostępnienia usługi jak największej liczbie klientów, obecnie docierając do ponad 11 tysięcy punktów odbioru na terenie całego kraju, z dostawami realizowanymi także w soboty.

Automaty paczkowe cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów, zgodnie z raportem „E-commerce w Polsce” aż 82% z nich preferuje tę formę dostawy. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów, ORLEN Paczka rozbudowuje swoją sieć i wprowadza kolejne udogodnienia.

„Chcemy, by nasi klienci mogli otrzymywać dostawy przez 6 dni w tygodniu, zarówno w całej sieci automatów paczkowych, jak również w punktach odbioru. Dlatego uruchomiliśmy dostawy także w soboty. Specjalnie dla naszych klientów będziemy realizować odbiory i dostawy w najbliższą niedzielę handlową, co pozwoli im jeszcze szybciej cieszyć się zakupami. Rok 2023 był dla ORLEN Paczki czasem dynamicznych wzrostów. Mamy już 5 tysięcy automatów paczkowych i aż 92 proc. zadowolonych z usługi użytkowników, i nie zamierzamy zwalniać tempa” – zapowiada Bartosz Bielak, członek zarządu RUCH S.A., operatora logistycznego ORLEN Paczki.

Spółka rozpoczęła dostawy w weekendy do wszystkich automatów paczkowych i punktów odbioru. Nowa usługa będzie dostępna przez cały rok, nie tylko w okresach wzmożonej sprzedaży, aby zaspokoić potrzeby klientów. Już w najbliższą niedzielę handlową 24 marca ORLEN Paczka będzie odbierać i dostarczać przesyłki do wszystkich czynnych w tym dniu punktów.

banner

„Sieć logistyczna ORLEN Paczki rozwija się niezwykle dynamicznie. Nieustannie poszerzamy zasięgi naszych tras logistycznych poprzez uruchomienie nowych automatów paczkowych i punktów odbioru. Jednocześnie podnosimy jakość świadczonych usług, aby jeszcze szybciej dowozić nasze paczki. Uruchomienie stałych dostaw w soboty ma zapewnić naszym klientom jeszcze większy komfort, a dostawy w niedzielę handlową są odpowiedzią na ich potrzeby” – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Biura Logistyki RUCH S.A., operatora logistycznego ORLEN Paczki.

ORLEN Paczka staje się coraz ważniejszym graczem na rynku e-commerce, reagując dynamicznie na zmiany. Co czwarta osoba korzysta z jej usług, a liczba paczek i nadawców stale rośnie. W 2023 roku firma dostarczyła aż o 240 proc. więcej paczek do automatów paczkowych niż rok wcześniej, a wolumen przesyłek wzrósł o 70 proc. Klienci mogą liczyć na dostawę z sklepów internetowych w ciągu jednego dnia roboczego, a czas na odbiór paczki wynosi aż trzy dni.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

SOSNOWIEC WIADOMOŚCI

Regionalny serwis informacyjny

 

ZP20 Piotr Markowski

Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 / 112B
02-797 Warszawa

+48 733 644 002   |   office@zp20.pl

© 2023 Sosnowiec Wiadomości. ZP20 Piotr Markowski

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ