Home Biznes i finanse Program Exact Future: większe wsparcie dla studentów i nowe możliwości

Program Exact Future: większe wsparcie dla studentów i nowe możliwości

by Wiadomości Sosnowiec
0 comment

Exact Systems, lider branży kontroli jakości części samochodowych, niedawno ogłosił kontynuację programu stypendialnego „Exact Future”, dzięki któremu wielu studentów będzie miało możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia i wsparcia. Przygotowano jeszcze większe wsparcie i rozszerzono warunki przyjęcia do programu, co zapewni młodym talentom z całej Polski i Europy szansę na rozwój i lepszą przyszłość.

Sześcioro studentów otrzymało wsparcie w wysokości 15 tys. zł na rozpoczęcie studiów od grupy kapitałowej Exact Systems. Zeszłoroczni stypendyści pochodzili z czterech różnych uczelni – Politechniki Częstochowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Politechniki Rzeszowskiej oraz Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Niezależnie od dochodów, stypendia nie wiązały się z obowiązkiem podjęcia pracy w firmie po ukończeniu studiów.

Nasza oferta jest skonfigurowana tak, aby odpowiadać wymaganiom pracodawców i studentom zainteresowanym automatyzacją, elektroniką i robotyką. Chcemy wspierać młodych ludzi, którzy są gotowi wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę w tym sektorze. Dlatego współpracujemy z czołowymi przedsiębiorstwami motoryzacyjnymi, aby zapewnić studentom najlepsze szanse na sukces w tej branży.

Partnerstwo z sektorem automotive

banner

Koncentrując się na rozwoju branży motoryzacyjnej, „Exact Future” oferuje unikalne stypendia, które mają na celu wspieranie młodych ludzi, którzy chcą związać swoją przyszłość z tą dziedziną. W tym celu firma nawiązała partnerstwo z najlepszymi przedsiębiorstwami automotive.

Nasze stypendia są dostosowane do potrzeb pracodawców i studentów interesujących się automatyzacją, elektroniką i robotyką. Jesteśmy przekonani, że współpraca z najlepszymi w tej branży pozwala młodym ludziom osiągnąć sukces na rynku motoryzacyjnym.

Jeśli jesteś młodym człowiekiem o wyjątkowym potencjale, dla którego przyszłość związana jest z branżą motoryzacyjną, stypendium „Exact Future” jest czymś, co może Ci pomóc. Poprzez finansowe wsparcie dajemy Ci szansę na wykształcenie na jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce lub za granicą.

„Nasze zaangażowanie w pielęgnowanie talentów w branży motoryzacyjnej jest niezachwiane od wielu lat. Uruchomiony w 2014 roku autorski projekt edukacyjny >>Akademia Jakości<< był odpowiedzią Exact Systems na nie zawsze dopasowane do potrzeb pracodawców programy szkolnictwa średniego i wyższego. W 2022, gdy świętowaliśmy naszą osiemnastą rocznicę, uznaliśmy ten kamień milowy za przejście w dorosłość i dostrzegliśmy potrzebę finansowego wspierania młodych osób dopiero rozpoczynających swoją karierę. Studia wyższe, czy to w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, czy na odległość, wiążą się ze znacznymi kosztami. Nawet w przypadku łączenia studiów z pracą, do czego aktywnie zachęcamy, nie zawsze może to zapewnić niezbędny budżet” – mówi Paweł Gos, prezes zarządu Exact Systems i pomysłodawca projektu.

Kandydaci muszą spełnić następujące kryteria: mieć ukończone 18 lat, zdać egzaminy wstępne i posiadać wysoką średnią punktową z ostatniego roku szkolnego lub akademickiego. Na podstawie wyników testu oraz wyników zdanych egzaminów, zostaną wybrane najlepsze kandydatury.

Nowe warunki przyjęcia do programu stypendialnego „Exact Future” oferują szeroki wachlarz możliwości studentom. Przyznane stypendia są jednoroczne i zostaną wypłacone w dwóch transzach, a ich wysokość waha się od 15 do 20 tys. zł rocznie. Aby aplikować, kandydaci muszą spełnić kilka kryteriów, w tym mieć ukończone 18 lat, zdać egzaminy wstępne oraz posiadać wysoką średnią punktową z ostatniego roku szkolnego lub akademickiego. Po zakończeniu naboru, wartość projektu wyniesie 1 mln zł.

Program „Exact Future” jest wyjątkową okazją dla studentów, którzy chcą osiągnąć więcej w swojej edukacji i karierze. Uczestnicy programu otrzymują odpowiednią pomoc finansową oraz wsparcie i mentoring, dzięki czemu są w stanie osiągnąć swoje cele.

Program „Exact Future” to doskonała szansa dla osób, które chcą wyróżnić się w akademickim środowisku i zdobyć wykształcenie zgodne z ich marzeniami. Stypendium zapewni studentom finansowanie nauki, a także wsparcie i mentoring, aby mogli osiągnąć sukces. W zależności od wybranego kierunku studiów, wysokość stypendium wynosi od 15 do 20 tys. zł rocznie.

„Głęboko wierzę, że stypendia ufundowane przez Exact Systems będą dodatkowym katalizatorem, rozpalającym pasję do nauki i zdobywania doświadczenia zawodowego. Właśnie ruszyły zapisy do drugiej edycji, co otwiera nowe możliwości dla osób z aspiracjami” – mówi Paweł Gos.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie „Exact Future” oraz jego regulaminie akcji, odwiedź https://exactfuture.pl/. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje o wszystkich usługach oferowanych przez Exact Systems.

Od 2004 roku Exact Systems dostarcza elastyczne rozwiązania w zakresie wsparcia produkcji, kontroli jakości i obsługi logistyki. Grupa posiada przedstawicielstwa w 13 krajach, w tym w Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Węgrzech, Belgii, Holandii, Francji, Portugalii, Hiszpanii oraz Chinach. Usługi oferowane przez Exact Systems są przeznaczone dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, RTV i AGD, medycznej, kosmetycznej, centra logistyczne, również tych działających w przestrzeni e-commerce. Wybierając współpracę z Exact Systems, możesz mieć pewność, że osiągniesz najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.exactsystems.pl.

Jeśli szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci uniknąć potencjalnych konsekwencji z tytułu niezgodności jakościowych, zapoznaj się z ofertą firmy Exact Systems. Polega ona m.in. na kontroli jakości (selekcji, naprawie i sortowaniu części oraz wyrobów gotowych), reprezentacji u Klienta (Rezydentura) czy Audytach. Więcej informacji o programie „Exact Future” i jego regulaminie akcji znajdziesz na stronie https://exactfuture.pl/.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

SOSNOWIEC WIADOMOŚCI

Regionalny serwis informacyjny

 

ZP20 Piotr Markowski

Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 / 112B
02-797 Warszawa

+48 733 644 002   |   office@zp20.pl

© 2023 Sosnowiec Wiadomości. ZP20 Piotr Markowski

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ