Sprzątaczka biurowa z orzeczeniem Sosnowiec Etat – Praca Sosnowiec

„EZT” to firma z ponad 30 – letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych. Swoje usługi wykonujemy na najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości pomieszczeń socjalnych, sanitarnych, korytarzy i łaźni w Sosnowcu przy ul. Wygoda.

Od lat wspieramy zatrudnienie osób z niepełnosprawnością dlatego do kontaktu zapraszamy również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Mile widziany stopień umiarkowany lub znaczny.

Oferujemy:

umowę o pracę lub zlecenie
pracę na dwie zmiany
wolne weekendy
wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
przeszkolenie
niezbędne narzędzia pracy
możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

Istnieje również możliwość pracy na innym obiekcie na zmianę popołudniową. 

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem: 
723 700 420 

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Źródło: http://jobtime.pl/praca/103153/Sprzataczka-biurowa-z-orzeczeniem-Sosnowiec-Etat-.html